UBYTOVÁNÍ NA FLORIDĚ - POHODLÍ JAKO DOMA...

Nabízíme vám ubytování na Floridě v komfortním, plně vybaveném, klimatizovaném rodinném domě v rezidenční části Tampy Bay, vhodném k pobytu skupiny až osmi osob. Třicet minut jízdy autem z mezinárodního letiště v Tampě, v klidné komunitě Eastlake Oaks, na vás čeká dům se třemi samostatnými ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím pokojem, jídelnou, kompletně vybavenou kuchyní, prádelnou, garáží a vyhřívaným bazénem. Ať již přijedete s kamarády pokořit místní golfová hřiště, strávit s rodinou nevšední Vánoce či jen tak odpočívat a čerpat síly, najdete u nás ideální podmínky.

V hlavní ložnici najdete prostornou manželskou postel a v dalších dvou ložnicích vždy dvě velká, samostatná lůžka a úložné prostory. U nás máte k dispozici i to, co běžně v Americe nemají, evropské přikrývky. V našem domě nemusíte spát pod „prostěradly“, ale můžete si vybrat, zda vám bude lépe vyhovovat teplejší nebo tenčí přikrývka, větší či menší  polštář. Obě koupelny jsou vybaveny toaletami a sprchovými kouty, ve kterých nebudete bojovat s klasickou americkou sprchovou hlavicí trvale upevněnou ve zdi, ale můžete používat sprchu, na kterou jste zvyklí z Evropy.

V kuchyni máte k dispozici kromě veškerého potřebného nádobí a vybavení rovněž ledničku s mrazákem, elektrický sporák, mikrovlnou troubu a myčku. Mysleli jsme i na správné sklenice na bílé i červené víno a šampaňské.

V prostorném obývacím pokoji můžete odpočívat v pohodlných sedačkách, z nichž jednu je možné v případě potřeby rozložit a využít ji jako dvoulůžko. Nebudete-li si chtít od golfu odpočinout ani po celodenním hraní či nákupech v obrovském specializovaném obchodě, nalaďte si a sledujte v televizi Golf Channel. V opačném případě si jistě vyberete z nabídky dalších 199 programů. Využít můžete také wi-fi připojení k internetu, tiskárnu a scanner.

Na terase u bazénu můžete relaxovat nebo grilovat a připravit si steaky přesně tak, jak je máte rádi.

V suterénu domu se nachází garáž a prádelna, která je vybavená pračkou a sušičkou.

Před příjezdem pro Vás bude nachystáno čisté ložní prádlo, ručníky, osušky a další nezbytnosti.

K dalším drobnostem, které jistě oceníte, patří redukce v zásuvkách, které vám umožní používat a zejména dobíjet mobily, holicí strojky, notebooky a další přístroje.

 

Další fotografie najdete ve fotogalerii.